ZAPOŠLJAVAMO REVIZORA SA ISKUSTVOM

Otvoren je natječaj za senior revizora do petka 16.09.2016. Ukoliko zadovoljavate niže navedene uvijete, prijaviti se možete na mail mirela.copotmarjanovic@mazars.hr

Opis posla

- organizacija poslova na terenu
- vođenje revizorskog tima na terenu
- ostali poslovi revizije koje se stave u nadležnost

Uvjeti

- VSS ekonomskog smjera
- minimalno 3-5 godina iskustva na poslovima revizije
- izvrsno poznavanje računovodstvenih propisa te HSFI i MSFI
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost znanje njemačkog jezika
- napredno poznavanje MS Office paketa, posebno Excel
- razvijene analitičke, komunikacijske i organizacijske vještine
- sposobnost izvršavanja zadataka na vrijeme
- sklonost timskom radu
- preuzimanje odgovornosti

Stručna sprema:Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 3-5

Jezici: Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog usavršavanja (ACCA)
- nagrađivanje i napredovanje shodno postignutim rezultatima
- mlado i dinamično okruženje

Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos